Untitled Document
Kontaktai

UAB "SŪDUVOS VANDENYS"
Vasaros g. 7, LT-68114 Marijampolė
Įm. kodas 151104226
PVM kodas LT 511042219
Tel. (8~343) 91 342
Faksas (8~343) 59 362

Duomenys kaupiami Valstybės įmonės Registrų centro Marijampolės filiale

Pareigos Vardas, pavardė Telefono Nr. El. paštas
Direktorius Algis Kadišius (8 343) 91 342 Info@suduvosvandenys.lt
Direktoriaus pavaduotojas gamybai Vytautas Bieliauskas (8 343) 91 342 Vytautas@suduvosvandenys.lt
Vyriausioji buhalterė Alma Nakraševičienė (8 343) 92 775 Almavyrbuh@suduvosvandenys.lt
Vyriausia ekonomistė Danutė Valukonienė (8 343) 91 547 Ekonomiste@suduvosvandenys.lt
Administratorė Aušra Navickienė (8 343) 91 342 info@suduvosvandenys.lt
Energetikas Petras Pranckevičius (8 343) 91 831 P.pranckevicius@suduvosvandenys.lt
Mechanikas Vitas Senkaitis (8 343) 91 831 Mechanikas@suduvosvandenys.lt
Abonentinio darbo inžinierė Rasytė Budrienė (8 343) 92 894 Abonentai@suduvosvandenys.lt
Vandens gavybos cecho viršininkas Romualdas Paplauskas (8 343) 91 941 Vgc@suduvosvandenys.lt
Tinklų cecho viršininkas Gintautas Jankauskas (8 343) 91 547 Vntinklai@suduvosvandenys.lt
Nuotekų tvarkymo cecho viršininkas Antanas Navickas (8 343) 73 864 Marvalykla@gmail.com
Laboratorijos vedėja Irena Jaškevičienė (8 343) 73 847 Laboratorija91941@yahoo.com
Techninės dokumentacijos skyrius, Inžinierė Daiva Ryckienė (8 343) 91 547 D.ryckiene@suduvosvandenys.lt
Buhalterija   (8 343) 92 618  

Abonentinis padalinys (skaitiklių parodymai,

atsiskaitymas už vandenį ir nuotekas)

  (8 343) 91 942; (8 343) 91 973

abonentai@suduvosvandenys.lt;

zenina@suduvosvandenys.lt

Dispečerinė (avarinė tarnyba visą parą)   (8 343) 91 052;  (8 612) 91 052  

 

 

 

Informacija atnaujinta: 2015-01-20



Bureau Veritas